Obsługa flot

AutoSpec zajmuje się kompleksową obsługą firmowych flot samochodowych. Nasza oferta typu full-service skierowana jest do klientów biznesowych, dla których samochód to główne narzędzie pracy i prowadzenia działalności. Mamy nowocześnie wyposażony obiekt, w którym możemy przeprowadzić każdą naprawę auta, dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym zapleczem, oferujemy fachową obsługę przez kompetentnych mechaników oraz przyjazne i otwarte podejście.

Jakie Korzyści

Oferta AutoSpec dla firm w zakresie obsługi flot to zalety i konkretne korzyści:

  • finansowe, ponieważ klienci biznesowi otrzymują znaczne rabaty i dobrą ofertę cenową dostosowaną do ich specyficznych potrzeb, a firma – poprzez outsourcing pełnej obsługi serwisowej – oszczędza czas swoich pracowników
  • organizacyjne, ponieważ AutoSpec zajmuje się całkowicie flotą służbową klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w pełnym zakresie, dbając o przeglądy, serwisowanie, oraz naprawy.
  • wizerunkowe, ponieważ dzięki nam służbowe samochody są świetnie zadbane, zawsze sprawne, bezpieczne podczas jazdy, a to przyczynia się do budowy dobrego wizerunku firmy.

Zapraszamy firmy do współpracy biznesowej pod nr 500 437 735